AUDIOWYCIECZKA

Przenieśmy się całą rodziną do czasów, gdy na zamek dociera zatrważająca wieść o klęsce Krzyżaków pod Grunwaldem. Dla Malborka oznacza to jedno – nadchodzące oblężenie twierdzy!

W tych okolicznościach rozgrywa się akcja najnowszej propozycji dla rodzin – specjalnej trasy zwiedzania z audioprzewodnikiem. Dzięki niej dowiemy się, jak wyglądało życie w malborskim zamku podczas pamiętnego oblężenia w roku 1410. Po najważniejszych pomieszczeniach twierdzy oprowadzą nas jej mieszkańcy, w głowach których kołacze jedna myśl: „Co będzie dalej?”. Bohaterowie znajdą jednak czas, by podzielić się z nami wspomnieniami, legendami i tajemnicami.

Audiowycieczka stworzona została z myślą o całych rodzinach, dlatego nadano jej fabularną konwencję, a scenariusz urozmaicono wieloma głosami i dialogami. Dynamikę akcji budują dźwięki i muzyka stanowiące tło dla całej opowieści. Oprócz warstwy merytorycznej i artystycznej audiowycieczka zawiera wskazówki, jak poruszać się po zamku, dzięki czemu zwiedzający nie będą mieć problemu z odnalezieniem się w nowej przestrzeni.

Czas zwiedzania: ok. 2 godz.

Koszt: audioprzewodnik wypożyczany jest w cenie biletu wstępu

Dostępność: z audiowycieczki można skorzystać od wtorku do niedzieli

http://www.movitech.pl/malbork/

Muzeum Zamkowe w Malborku
ul. Starościńska 1
82-200 Malbork
tel. +48 55 647 08 02
www.zamek.malbork.pl

Kasy biletowe
tel. +48 55 647 09 78
tel. +48 55 647 09 02
kasa@zamek.malbork.pl

Drukuj