TAJEMNICE ZAMKU MALBORK

Rodzinna przygoda na Zamku Malbork

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do odbycia wyprawy po średniowiecznym Zamku Malbork, szlakiem tajemnic sprzed sześciu wieków. Po zamku, w którym mieszkali krzyżaccy rycerze i którym rządził wielki mistrz.

Grube, zamkowe mury nadal kryją wiele sekretów. Przejdź szlakiem „Tajemnic Zamku Malbork”, rozwiązuj zagadki i zadania, odkrywaj sekrety krzyżackie. W wędrówce towarzyszyć Ci będzie wykwalifikowany przewodnik, wspólnie z nim wybierzecie skrybę. Będzie on skrupulatnie notował litery hasła, które wspólnie odczytacie w spowitych ciemnością zamkowych piwnicach. Bądź czujny, kiedy pojawi się błazen Slach, jego psikusy i żarty mogą pokrzyżować wykonanie zadania.
Podczas pełnej niespodzianek wędrówki spotkasz damę z lutnią, która potrzebuje Twojej pomocy, mincerza bijącego krzyżackie monety oraz bursztynnika, który ożywi dla Ciebie magiczny, bursztynowy kamień.

Przeżyjesz fascynującą przygodę i być może będzie dane Ci zdobyć hasło - klucz do krzyżackiego skarbca, skarbca pełnego niespodzianek. Odziany w kaptur staniesz wtedy naprzeciw wielkiego mistrza i w towarzystwie jego rycerzy zostaniesz pasowany na Odkrywcę Tajemnic Zamkowych.
Nie zwlekaj – przybywaj! Z rycerską drużyną, której przyświeca myśl „jeden za wszystkich - wszyscy za jednego” przeżyj niesamowitą przygodę w murach malborskiej twierdzy.

Muzeum Zamkowe w Malborku
ul. Starościńska 1
82-200 Malbork
tel. +48 55 647 08 02
www.zamek.malbork.pl

Kasy biletowe
tel. +48 55 647 09 78
tel. +48 55 647 09 02
kasa@zamek.malbork.pl

Drukuj