AKADEMIA TWÓRCZEGO ANIMATORA

Akademia Twórczego Animatora to miejsce, gdzie grupy szkolne i wycieczkowe mogą skorzystać z bardzo bogatej oferty animacji i warsztatów plastycznych.

Akademia Twórczego Animatora posiada piękną przestrzenną pracownię w śródmieściu Malborka. Z Dworca PKP dotrzecie do nich w kilka minut, spokojnym spacerem. Do Muzeum Zamkowego dotrzecie od ich pracowni w około 15-20 minut.

Trasę od zatoczki dla autokarów wycieczkowych do pracowni pokonacie w około 7 minut.

Pracownia jest przygotowana na przyjęcie 24 osób jednorazowo. Wiedząc, że grupy wycieczkowe liczą dwa razy tyle pracownicy Akademii Twórczego Animatora są na to przygotowani.

Jako jedyna pracownia w Malborku oferują Państwu w cenie zajęć oprowadzanie z przewodnikiem po naszym pięknym i ciekawym mieście. W czasie, gdy pierwsza połowa grupy pracuje na warsztatach, druga spaceruje po śródmieściu i dawnej starówce, poznając arcyciekawą historię naszego grodu. Takich opowieści o mieście nie usłyszycie podczas zwiedzania zamku. Po około godzinie grupy wymieniają się.

Pracownia znajduje się na I piętrze, zatem dostęp do pracowni dla osób z dysfunkcjami ruchu może być utrudniony. Prosimy o wzięcie tego pod uwagę planując wizytę.

Pracownia jest w pełni wyposażona, a przygotowana oferta jest całoroczna. W razie niepogody istnieje możliwość przygotowania dla dzieci ciepłej herbaty na rozgrzewkę.

Jeśli przybywacie Państwo do Malborka na dłużej i zastanawiacie się co ciekawego można zobaczyć w okolicy, w ofercie znajdziecie również pomoc w organizacji objazdowych wycieczek po pięknej okolicy.

Kontakt: Beata Grudziecka tel. 510 916 775

Więcej szczegółów ata.malbork.pl
http://m.82-200.pl/2020/05/orig/lepienie-z-gliny-zdjecie-tytulowe-5949.jpg

Drukuj