DINOPARK

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty jaką prezentuje jeden z największych parków rozrywki na Pomorzu. W jednym kompleksie znajdziemy trzy parki: Park Dinozaurów, Park Smoków, Park Linowy Malborkstones. Na własne będziemy mogli zobaczyć wyjątkowy pokaz tresury dinozaurów z wykorzystaniem najnowszej technologii w dziedzinie animatroniki. Symulacja tresury dinozaurów to autentyczna podróż w czasie. Ponadto Dinopark oferuje Kino 5D, Mini ZOO, Muzeum Skamieniałości, Laserowy Tor przeszkód, Plac Zabaw, Krainę Zabawy, a niej pontony, dmuchańce, bombery, karuzelę, kolejkę.

Park Dinozurów
Na swojej drodze spotkacie około czterdziestu ruchomych dinozaurów, które w otoczeniu pięknej zieleni lasu przeprowadzą Was przez poszczególne okresy w dziejach ziemi. Na ścieżce dydaktycznej o długości 1350 metrów zobaczycie jak wyglądały setki milionów lat temu. Jest to wspaniały zbiór informacji wraz z realistycznie wyglądającymi dinozaurami. Eksponaty wydają dźwięki, ruszają głową, ogonem, powiekami, a nawet brzuchem - imitując oddychanie!

Park Smoków
Czym jest smok chyba każdy wie. Jednak mniej znany jest fakt, że stwory te panoszyły się po świecie nie tylko w bardzo zamierzchłych czasach. Smoki wciąż pobudzają wyobraźnię kolejnych pokoleń, budzą respekt i strach. Dziś są już opowieścią i historią dopełniając tę mieszankę o magie i fantastykę. Podobno smoki są potomkami olbrzymich mięsożernych dinozaurów, takich jak np. tyranozaur. Każdy z nas zna opowieści o tych tajemniczych stworzeniach pojawiających się w kulturze masowej od zarania dziejów. Wiemy że istniały, wiemy jak groźne były, wiemy też jak wyglądał czy aby na pewno? Tylko w naszym parku zobaczycie odwzorowanie ich przedziwnego wyglądu, który pozwoli ożywić wyobraźnię nawet największych niedowiarków.

DinoPark
ul. Toruńska 61
tel. +48 55 30 70 700
tel. +48 55 30 70 800
e-mail: kontakt@dinopark.malbork.pl
e-mail: rezerwacje@dinopark.malbork.pl
www.dinopark.malbork.pl
Drukuj