GOŚCINIEC POD MARKIZAMI

Gościniec pod Markizami
Porzeczkowa 1
82-200 Malbork
55 272 45 61
695 757 276
gościniec@gosciniecpodmarkizami.pl
www.gosciniecpodmarkizami.pl

Gościniec Pod Markizami położony jest w cichej willowej dzielnicy, w odległości ok.700m od Zamku Krzyżackiego. Obiekt powiększony o nowe pokoje i odnowiony w 2012 roku dysponuje pokojami 1-, 2-, 3-, 4- ,5-cio osobowymi oraz apartamentami z jacuzzi lub salonem łazienkowym Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki z kabiną prysznicową lub jacuzzi. Część pokoi posiada osobne, niekrępujące wejścia z ogrodu - te polecamy dla Gości ze zwierzętami, niektóre pokoje posiadają własne tarasy lub balkony, na których są meble do wypoczynku. Na pozostałych Gości w ogrodzie czeka duże zadaszenie z meblami, grillem i letnią kuchnią - też idealne miejsce na spożycie posiłku w ogrodzie lub do wypoczynku po trudach zwiedzania Zamku Krzyżackiego i okolicznych zabytków.

Wszystkie pokoje posiadają dostęp do sieci Wi-Fi. Pokoje wyposażone są ponadto w: TV, lodówkę, czajnik, toster i naczynia i czujniki ppoż.

Gościniec dysponuje miejscami parkingowymi i sejfem, w którym można przechowywać na czas pobytu cenne rzeczy.

Obiekt jest bezpieczny, monitorowany przez całą dobę.

Położenie Gościńca z dala od zgiełku miejskiego gwarantuje wypoczynek w ciszy i spokoju, jednocześnie odległość od Zamku Krzyżackiego i centrum Malborka to 700-900 m - tak więc w każdej chwili można spacerkiem udać się w centrum wydarzeń w Malborku.

Pokoje wyposażone w:
- łazienki z kabiną prysznicową lub jacuzzi
- osobne wejścia z ogrodu
- TV SAT
- lodówkę
- ręczniki
- czujniki p-poż
- ekspres do kawy, czajnik, toster, naczynia

Dodatkowe wyposażenie:
- sejf
- internet
- ogródek grilowy
- tarasy z markizami
- monitoring parkingu

Drukuj