CASTLE APARTAMENTS

Castle Apartments to nowoczesne apartamenty 2- pokojowe z aneksem kuchennym, wykończone w wysokim standardzie, z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły, zlokalizowane na 1 piętrze w kamienicy przy ul. Kościuszki.

Apartament 12 wyposażony jest w wygodne i eleganckie meble, sprzęt i armaturę. W sypialni znajduje się dwuosobowe łóżko, w części wypoczynkowej apartamentu jest rozkładana sofa dwuosobowa.

Apartament 10 przeznaczony jest na maksymalnie 6 osób. W sypialni znajduje się dwuosobowe łóżko, w salonie dwie rozkładane dwuosobowe sofy. Z apartamentu widok na zamek.

Aneks kuchenny jest w pełni wyposażony i umożliwia samodzielne przygotowanie posiłku. Dla gości bezpłatny dostęp do Internetu Wi-Fi bez ograniczeń limitowych i Netflixa. W łazience kabina prysznicowa z deszczownicą. Parkowanie wokół osiedla jest bezpłatne. Apartamenty położone w bardzo dogodnym miejscu komunikacyjnym, w spacerowej odległości od Zamku Krzyżackiego i Dworca PKP . W pobliżu wiele restauracji. Mieszkania idealne zarówno na pobyty biznesowe, jak i turystyczne.

Castle Apartments Malbork
Kościuszki 57
Malbork 82-200
608454584
Facebook

Drukuj