HOTEL PARKOWY

ul. Parkowa 3
tel. + 48 55 272-24-13 - recepcja
e-mail: hotel@caw.malbork.pl
www.caw.malbork.pl/hotel

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.caw.malbork.pl na której znajdują się szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych obiektów wraz z cennikami i galerią zdjęć.

Centrum Aktywnego Wypoczynku w Malborku Sp. z o.o. położone jest w ładnej, spokojnej i zalesionej okolicy, skąd idzie się 15 minut do centrum, w którym znajduje się potężna warowna twierdza gotycka – Zamek Krzyżacki. Spółka dysponuje zróżnicowaną bazą noclegową. W sezonie letnim oferujemy pole namiotowe, z pełnym węzłem sanitarnym oraz domki campingowe, jak również zapraszamy do hotelu ,,Parkowy”, który czynny jest przez cały rok.
Na terenie ośrodka dostępna jest Restauracja Parkowa, serwująca dania kuchni domowej - śniadania, obiady i kolacje, organizująca spotkania integracyjne.
W sąsiedztwie naszego ośrodka znajduje się Park Linowy, Dinopark – Park Ruchomych Dinozaurów, Przystań Żeglarska.

W ramach pobytu dzieci i młodzieży oferujemy bezpłatne korzystanie z kortów tenisowych, boiska. W letnie wieczory proponujemy ogniska integracyjne w drewnianej wiacie, przy hotelu.
Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, jak również stały kontakt z naszymi potencjalnymi klientami. Zapewniamy miłą i sprawną obsługę.
Dla zorganizowanych grup szkolnych i sportowych jesteśmy w stanie udzielić korzystnych zniżek zarówno w sezonie jak i poza sezonem.

Drukuj